Flat Preloader Icon

Remondilaen

Ehitise seadustamiseks või kasutusloa saamiseks vajalike kulutuste katmiseks saad kasutada remondilaenu!

Remondilaenu pakkujaks on meie koostööpartner AS LHV Finance (reg. kood 12417231). Remondilaenu saad kasutada nii meie käest tellitud teenuste eest tasumiseks kui ka vajadusel ehitisel ilmnenud puuduste kõrvaldamiseks tehtavate ehitustööde eest tasumiseks.

Remondilaenu tavatingimused on järgmised:

  • Intress 9,9-15,9% aastas laenujäägilt. LHV arvutab intressi laenujäägilt, mitte kogu laenusummalt. See tähendab, et intressimaksed vähenevad iga kuu, sest sinu laenujääk väheneb.
  • Vastus taotlusele mõne minutiga
  • Lepingutasu 1% laenusummast, vähemalt 29,90 €
  • Tagasimakse periood 6 kuud kuni 6 aastat. Ennetähtaegne tagastamine tasuta.
  • Vajaduse korral saad võtta maksepuhkust, muuta kuumakse päeva või suurust. Lepingu muutmise tasu on 10 €.
  • Täida taotlus siin ning saad teada, mis on sinu maksimaalne remondilaenu limiit, mida saad kasutada 90 päeva jooksul. Ehk kui kasutusloa taotlemise käigus ilmneb, et vaja on teha parendustöid, siis saad ka selleks laenu kasutada.

Lisainfo lhv.ee/remondilaen

Remondilaenu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega lhv.ee/remondilaen ja küsi nõu asjatundjalt. Igakuise osamakse suurus on 121,32 € ja krediidi kulukuse määr on 17,63% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 5000 €, intress 15,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 50 €, laenu tasumise periood 60 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 7331,41 € ja tagasimaksete summa 7331,41 €.